Materiał:

Najbardziej ekologiczny naturalny materiał pochodzenia roślinnego. Oddychająca, hipoalergiczna, przyjemna w dotyku, wygodna dla ciała tkanina. Ubrania wykonane z bawełny są wygodne w zimie ze względu na ciepło przechowywane na powierzchni skóry. Nie jest gorąco w bawełnie i latem, kiedy materiał doskonale chłodzi skórę w czasie upałów.

Skład: 100% bawełna.

Zalecenia dotyczące opieki:

Ubrania wykonane z tego materiału są zalecane do prania w temperaturze 40-60 stopni, podczas mycia kolorowych produktów nie należy używać wybielacza. Bawełniane ubrania przed włożeniem do bębna należy skręcić na lewą stronę, zapinając wszystkie zamki, guziki i guziki. Przyczynia się to do zachowania kształtu produktu. Podczas prasowania użyj trybu parowania i funkcji spryskiwania wodą, jeśli to konieczne.

Opis:

„W swobodnym wyglądzie uzupełnij Garnitur o muły na płasko i plecioną torbę na długim pasku. Na randkę nosić sandały z modnym nadrukiem węża i duże kolczyki w stylu morskim.

Lekki garnitur wykonany z czystej „oddychającej” bawełny będzie wygodną opcją na lato i będzie doskonałą alternatywą dla sukienki. Mini spódnica-słońce zwraca uwagę na nogi. Przycięty top z modnymi, obszernymi rękawami podkreśla talię i dodaje romantycznego akcentu do obrazu. Zapięcie na guziki pozwala na regulację głębokości wycięcia.

Szczegół:

  • Obszerne rękawy – trend sezonu ss ‚ 19 według Vogue;
  • Uniwersalny Czarny kolor;
  • Crop Top podkreśla talii;
  • Minispódniczka skupia się na nogach.

Zawiera: 100% bawełna – „Oddychający”, hipoalergiczny, ekologiczny materiał.