Materiał:

Najbardziej ekologiczny naturalny materiał pochodzenia roślinnego. Oddychająca, hipoalergiczna, przyjemna w dotyku, wygodna dla ciała tkanina. Ubrania wykonane z bawełny są wygodne w zimie ze względu na ciepło przechowywane na powierzchni skóry. Nie jest gorąco w bawełnie i latem, kiedy materiał doskonale chłodzi skórę w czasie upałów.

Skład: 100% bawełna.

Zalecenia dotyczące opieki:

Ubrania wykonane z tego materiału są zalecane do prania w temperaturze 40-60 stopni, podczas mycia kolorowych produktów nie należy używać wybielacza. Bawełniane ubrania przed włożeniem do bębna należy skręcić na lewą stronę, zapinając wszystkie zamki, guziki i guziki. Przyczynia się to do zachowania kształtu produktu. Podczas prasowania użyj trybu parowania i funkcji spryskiwania wodą, jeśli to konieczne.

Opis:

„Aby uzyskać harmonijny, codzienny wygląd, połącz garnitur z butami i torbą naturalnych odcieni: brązowego, beżowego, nagiego. Jeśli chcesz dodać jasny akcent, uzupełnij strój akcesoriami z modnymi lampartowymi wstawkami.

Ten garnitur łączy dwa bardzo aktualne trendy sezonu SS ‚ 19-otwarte ramiona i spodnie cargo. Przycięty Top akcentuje talię i obszar klatki piersiowej. Dekolt w kształcie litery V wizualnie wyciąga sylwetkę. Modne spodnie cargo nadają się do każdego rodzaju figury. Model wykonany jest z 100% bawełny-najbardziej wygodnego i” oddychającego ” materiału.

Szczegół:

  • Otwarte ramiona i spodnie cargo-aktualne trendy sezonu ss ‚ 19 według Vogue;
  • Top podkreśla godność figury;
  • V-Neck ciągnie sylwetkę;
  • podnie cargo pasują do kształtu każdego typu

Zawiera: 100% bawełna – „Oddychający”, hipoalergiczny, ekologiczny materiał.