Damska torba włoskiej marki Leo VENTONI wykonana jest z prawdziwej miękkiej, gładkiej skóry. Ta torba na ramię ma twardą ramę.

Cechą modelu jest stylowy wystrój w postaci kontrastujących czarno-białych geometrycznych wstawek, wzmacnia grę między kolorami torby, dzieląc je na ciemniejsze i jaśniejsze odcienie. Szczególnym akcentem w geometrii produktu są czarne paski, obejmujące go w obszarze skróconych uchwytów i ozdobione złoconymi goździkami. Dzięki złożonemu wzorom i wyrazistym kolorom w wystroju, torba stanie się jasnym akcentem w wizerunku miejskiej fashionistki. Akcesorium idealnie pasuje do surowego stylu biznesowego w stonowanych kolorach i uzupełnia dyskretny klasyk. Dzięki szerokiej palecie takie akcesorium zostanie połączone z zdecydowaną większością kolorów w szafie kobiety.

Torba jest wystarczająco pojemna, aby umieścić w niej niezbędne kobiece rzeczy, ale folder z dokumentami formatu A4 już nie pasuje. Torba posiada jedną komorę z kieszenią na zamek błyskawiczny w środku. Wewnątrz znajdują się również dwie kieszenie na małe rzeczy i telefon komórkowy. Torba jest wyposażona w regulowany, długi, odpinany i dwa krótkie uchwyty. Dzięki takiemu rozwiązaniu projektowemu torba może być łatwo noszona na zgiętym ramieniu.

Charakterystyka:

Marka LEO VENTONI

Kolory niebieski

Materiał nat. skóra

Skład 100% Prawdziwa Skóra bydlęca

Długość 35 Wysokość 28 Szerokość 13.5 uchwyt wysokość 15 długość paska na ramię 106

Liczba oddziałów 2

Waga 1000

Numer części 23004565-8

Pozycja Kolor Niebieski