Niezwykle elegancka, a jednocześnie oryginalna torebka włoskiej marki FABRETTI stanie się niezastąpioną towarzyszką kobiety w jej codziennym życiu. Dzięki swojej sztywnej konstrukcji i wygodnym krótkim uchwytom będzie stałym towarzyszem życia biurowego.

Model jest ozdobiony obszernymi geometrycznymi przeszyciami, które nadają akcesorium wyjątkowej elegancji. Kobieta z taką torbą przyciągnie uwagę innych wszędzie tam, gdzie jest. Połączenie jasnego niebieskiego i białego koloru w projektowaniu torby pozwala jej być wszechstronnym dodatkiem. Model ma jedną wewnętrzną komorę zamykaną na zamek błyskawiczny i dwie kieszenie na drobiazgi. Torba jest bardzo kompaktowa, nie będzie zawierać dokumentów A4. Model jest wyposażony w wymienny regulowany uchwyt. Łączy w sobie tradycyjne włoskie klasyki i indywidualny styl.

Torby damskie już dawno przestały być tylko dekoracyjną częścią codziennego lub wyjściowego wizerunku. Teraz jest to praktyczne, wygodne i funkcjonalne akcesorium, którego używamy codziennie i dlatego stawiamy dość wysokie wymagania. Powinien być pojemny, trwały, piękny, niedrogi i jednocześnie długo służyć swojej kochance.

Charakterystyka:

Marka Fabretti

Kolory niebieski

Materiał: nat. skóra

Skład 100% Prawdziwa Skóra bydlęca

Długość 33 Wysokość 23 Szerokość 13 Wysokość rączki 11 Długość paska na ramię 96

Liczba oddziałów 3

Waga 610

Pozycja 17054L-8

Pozycja Kolor Niebieski

Katalog prezentuje wszystkie najbardziej aktualne kształty i modele toreb w niskiej cenie – od klasycznych miniaturowych sprzęgieł po nowoczesne pojemne plecaki. W naszym niedrogim sklepie z torbami możesz wybrać modną torebkę na dowolny wygląd: ścisły biznes, wyrafinowany wieczór, sportowy lub zrelaksowany na co dzień.